Valentínska Súťaž s Dolis Goen

Dolis Goen Súťaž Valentín 2024

Sviatok všetkých zamilovaných sa blíži a my sme si pre vás a vašu drahú polovičku pripravili SÚŤAŽ o niekoľko romantických výhier: 

 

1.cena: Veľkoplošný obraz vytlačený z vašej fotografie (vytlačené na pevnom podklade) 📸 

 

2. až 5.cena: Knižné balíčky od svetoznámej autorky Jane Austenovej, vydané vo Vydavateľstve Slovart 📚 

 

Bližší popis výherných kníh nájdete nižšie *

 

Pravidla súťaže sú jednoduché – stačí do komentára na našich sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin označiť osobu, ktorú by ste chceli obdarovať jednou z uvedených romantických výhier. 

 

Do súťaže sa dá zapojiť aj cez náš web – napíšete nám e-mail na s menom osoby, ktorú chcete obdarovať, a pridajte vaše kontaktné údaje.  

 

Súťaž trvá od 12.2. do 18.2.2024 na našich sociálnych sieťach a na našom webe dolisgoen.sk, kde nájdete aj kompletné pravidlá súťaže. Výhercov zverejníme 20.2.2024.  

 

DOLIS GOEN vám praje veľa šťastia (a lásky).🌹🍀❤️ 

 

  

* Knižné romány od Jane Austen:

Pýcha a predsudok – táto kniha je klenot svetovej klasickej tvorby, ktorý odkrýva vzťahy medzi spoločenskými vrstvami Anglicka v 18. storočí. V slávnom filmovom spracovaní excelovala britská herečka Keira Knightley.

 

Rozum a cit – príbeh o tom ako sa po manželovej smrti musí pani Dashwoodová vysťahovať s tromi dcérami z rozľahlého panstva, v ktorom prebývala dlhé roky. V svetoznámej knihe dcéry postupne pochopia, že ak chcú nájsť v živote šťastie, musí sa rozum spojiť s citom. V nemenej známom filmovom spracovaní plnom slávnych britských hercov zažiarila herečka Emma Thompson, ktorá za adaptovaný scenár získala Oscara. 

 

Emma – román, ktorý rozpráva príbeh o tom, ako city a vzťahy medzi mladými ľuďmi výrazne ovplyvňuje výška majetku a ich zväzky sú často výsledkom obetí a kompromisov. 

 

Sídlo Mansfield – dvanásťročná Fanny Priceová opúšťa svoj chudobný domov a odchádza na panstvo bohatých príbuzných s názvom Mansfield Park. Ako pomaly dospieva začína sa o ňu uchádzať Henry Crawford, hoci ju srdce ťahá inam. Poslúchne rady okolia alebo sa jej život začne uberať celkom iným smerom?

 

Juvenílie – obsahuje texty z ranej mladosti, básne nepublikované počas jej života a tri modlitby. Sú to najmä letmé, no napriek tomu prenikavé sondy do ľudskej duše i charakterov. 

 

Opátstvo Northanger – do kúpeľného mestečka Bath chodia anglickí otcovia spolu s manželkami uvádzať dcéry do spoločnosti s cieľom upútať záujem vyhliadnutých ženíchov. Hrdinkami príbehu sú úprimná, naivná mladučká Catherine a jej prefíkaná priateľka Isabella. 

 

Lady Susan Watsonovci, Sanditon – tri romány, ktoré vznikli v rôznych obdobiach.  Autorka v knihe vykresľuje neľahké osudy ženských hrdiniek v Anglicku v 18. a 19. storočí. 

 

ŠTATÚT SÚŤAŽE Valentín 2024