2. február 2023

Inovovali sme myslenie, zmenili logo a pribudol claim.

Zoznámte sa s novým Dolis Goen ako ho (ne)poznáte. Aj po vyše 2️5 rokoch neustále zdokonaľujeme naše služby, ktoré sme rozvinuli aj do nových smerov, vďaka čomu už nie sme iba tlačiareň.

 

Prekračujeme štandardy a ponúkame vám partnerský prístup a spoluprácu na projekte od začiatku až do úspešného finále. Kvalitnou tlačou to však nekončí. Zrealizujeme pre vás event, obrandujeme podujatie či naplánujeme kampaň, vrátane nákupu médií a reklamných plôch. A to všetko preto, že chceme naplniť vaše potreby a nájsť ideálne riešenie.

 

Vstúpte s Dolis Goen do sveta #BeyondPrinting, ktorý ponúka viac než tlač.

2. február 2023

Dolis Goen pravidelne navštevujú aj rôzne celebrity.

Pri predstavení svojej knihy sa z našej UV tlačiarne usmieval sám slávny kuchár Jamie Oliver.

 

Takúto priamu potlač lepenky vytvarovanej do podoby 3D POS stojanov do kníhkupectiev sme realizovali pre nášho klienta Vydavateľstvo Slovart. Už dlhé roky pre nich pripravujeme tlač rôznorodých tvarov a materiálov.

 

My sme si túto kulinársku špecialitku s radosťou vychutnali. Ak hľadáte spoľahlivé produkčné služby, obráťte sa na nás a spoločne si vychutnáme aj vaše zadania.

2. február 2023

Špeciálne publikácie potrebujú špeciálnu starostlivosť.

Pre organizáciu cestovného ruchu Malé Karpaty sme pripravili a sfinalizovali tento tlačiarenský skvost.

 

Na obal knihy Portrét mesta Pezinok bolo použité špeciálne plátno IMPERIAL, na ktorom vďaka metalickej razbe vystúpili detaily pečate, ako aj logo samotnej organizácie. Fotografický matný papier v kombinácii s kvalitnou tlačou priniesli elegantný výsledok, ktorým je exkluzívna kniha mesta Pezinok s prémiovou väzbou V8.

 

Ak aj vy potrebujete reprezentatívnu publikáciu, ozvite sa nám. My v Dolis Goen vieme ako na to.

2. február 2023

Pre značku fit4you.sk sme pripravili obalový rebranding, pri ktorom sme upravili nielen grafiku, ale tiež sme inovovali samotné logo.

Namiesto šedej tlače loga sme zvolili zlatú razbu fóliou, čím sme docielili oveľa exkluzívnejší vizuál produktu. Klient nové prvky ocenil natoľko, že sme napokon redesignovali a vyrobili aj ďalšie produkty z ich portfólia.

 

Ako je na tom váš obalový design? Potrebujete aj vy vytlačiť reklamné obaly, personalizované krabičky alebo darčekové boxy s jedinečnou potlačou? Ozvite sa nám a spolu vymyslíme ako podporiť vašu značku alebo atraktívnou formou obdarovať vášho klienta.

2. február 2023

Realizácie detských kníh sú pre nás radosťou, ktorú si vždy radi čas od času pripomenieme.

Krásnu publikáciu Brazílske legendy sme priviedli na svet pre nášho klienta Portugalský inštitút. Obálka tlačená zelenou metalickou fóliou podčiarkuje zaujímavú ilustráciu, ktorá čitateľa ihneď vtiahne do čarovného sveta príbehov.

 

V rámci našej dlhoročnej praxe sme tlačili už množstvo publikácií pre domáci aj zahraničný trh. Profesionálne spracovanie vyžaduje vždy dobrú komunikáciu a jasný produkčný vzhľad od problematiky.  Máme oboje.

 

Vieme vám poradiť, vybrať správny papier, navrhnúť a vyrobiť väzbu podľa potrieb publikácie a navyše sa môžete spoľahnúť, že vždy používame tie najkvalitnejšie materiály na trhu. 

 

Výrobu kníh jednoducho milujeme a vždy cizelujeme do dokonalosti každú, ktorá nám prejde rukami.