Krásne Vianoce a úspešný Nový rok 2024

Je čas obzrieť sa späť, ale aj pozerať dopredu na nové výzvy, ktoré nás ešte len čakajú. Nateraz vám však prajeme príjemné a najmä pokojné sviatky s vašimi najbližšími a skutočné zastavenie sa od pracovných povinností, ktorých tento rok nebolo málo.

Celý tím Dolis Goen vám ďakuje za priazeň počas celého roka 2023. Sme vďační, že sa na nás stále obraciate s dôverou a našim službám veríte. Vďaka vám môžeme neustále rásť a neúnavne pracovať v plnom nasadení a s entuziazmom, čo nás baví už viac ako 25 rokov.

Dolis Goen nikdy nespí a ani rok 2023 nebol výnimkou. Prešli sme rebrandingom a začali tak pomyselne novú éru našej firmy, ktorá vám vždy ponúka nadštandardné tlačiarenské, produkčné aj poradenské služby. Beyond printing sa stalo ústrednou myšlienkou, ktorá zosobňuje našu víziu a odkazuje na širokospektrálne zameranie Dolis Goen.

Do nového roka sme si už určili nové vízie a ciele. Chystáme veľké zmeny a novinky, ktoré všetkých našich klientov určite potešia. Necháme si to však ešte na chvíľu pre seba, aby sme sa v novom roku mali na čo spoločne tešiť.

 

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré v novom roku 2024 vám praje tím DOLIS GOEN. 

 

Bližšie informácie tu.

Dolis Goen krásne Vianoce a PF 2024